Używamy cookies, aby ulepszyć naszą stronę internetową i twoje wrażenia z korzystania z niej. Pliki cookie wykorzystywane do podstawowej obsługi witryny zostały już ustawione

 

 

NASZA FIRMA

CENTRUM USŁUG SZKOLENIOWO-DORADCZYCH Jakub Szpon jest prężnie rozwijająca się firmą na polskim rynku szkoleniowym.

Kadra zespołu to ludzie ambitni, posiadający wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w zakresie pełnionych usług.

Głównym profilem działalności firmy jest realizacja projektów unijnych. Wspieramy rodzime przedsiębiorstwa z województwa zachodniopomorskiego, podnosimy efektywność i dążymy do wzmocnienia ich pozycji i konkurencyjności na rynku pracy.

Pomagamy osobom bezrobotnym i niepełnosprawnym nabyć nowe kwalifikacje i zdobyć zatrudnienie.

Wykonujemy także zlecenia zewnętrzne koncentrując się na organizacji szkoleń i kursów z zakresu prowadzenia firmy. Uczymy od podstaw jak napisać dobry biznesplan czy harmonogram wydatków. Zarządzamy kapitałem ludzkim oraz kształcimy naszych kursantów z dziedziny public relations i marketingu firmy. Wiemy, że najważniejszą zasadą w prowadzeniu własnej działalności jest potrzeba samorealizacji - wtajemniczamy więc naszych klientów jak radzić sobie ze stresem by ostatecznie zostać zadowolonym z siebie przedsiębiorcą.

Jako instytucja szkoleniowa organizujemy także szkolenia dotyczące nauk finansowych i szeroko rozumianej księgowości.

Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych konsumentów. Jeśli mają Państwo wskazówki, uwagi lub propozycje - prosimy kierować je na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Zapraszamy do podjęcia współpracy z CUSD.